Widok

Lokomotywa -wspaniałe dzieciństwo, z wykorzystaniem wszystkich szans

Jestem mamą dziecka które chodzi do Lokomotywy. Wybór przedszkola to nasza najlepsza decyzja i inwestycja w synka. Dziecko pięknie się rozwija, uwielbia tam chodzić, Panie są naprawdę wspaniałe!
Wysoki poziom kadry sprawia, że dziecko przeżywa cudowny okres dzieciństwa, uczy się poprzez zabawę, nie tylko merytorycznie, ale emocjonalnie. Łatwiej jest nam zapanować nad porządkiem, punktualnością, prawdomównością, obowiązkowością i posłuszeństwem
Nie mamy żadnych problemem ze wstawaniem!
Naprawdę polecam!
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też jestem mamą przedszkolaków z Lokomotywy. Córeczka ukończyła je w zeszłym roku, synek obecnie uczeszcza do grupy 4-o latków. Przedszkole jest niezwykłe - z jednej strony ciepła, rodzinna atmosfera i wychowawcy z pasją i powołaniem, z drugiej bardzi jasne reguły gry, które znają wszystkie dzieci i konsekwencja do bólu :-). Podoba mi się uczenie dzieci wartości / cnót takich jak życzliwość, dbanie o innych, punktualność, czystość, odpowiedzialność i inne. Dodatkowo nieoceniona jest komunikacja i zaangażowane w proces wychowawczy rodziców: co miesiąc otrzymujemy informator czym grupa bedzie się zajmować, jakie tematy poruszać, jakie wydarzenia się bedą odbywać; 3x rok są spotkania indywidualne z nauczycielem, podczas których dowiadujemy się o postepach, ale też problemach z dzieckiem i wspólnie wypracowujemy rozwiązania. Przede wszystkim chciałabym jednak zwrócić uwagę na fakt, iż w Lokomotywie bazą jest założenie, że przedzskole jest kontynuacją tego, co dzieje się w domu i na odwrót. A więc dziecko nie ma rozdowjenia jaźni, a spojne autorytety i komunikaty która droga jest najlepsza.



popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry