Sklepik Orunia Wojciech Wanke

Lombardy

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dariusz - opinia Jeden z lepszych lombarduw zastanawiam przedmioty wielokrotnie i niebyło...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

Damian - opinia wątek zamknięty Masakra, najgorszy lombard w jakim zostawiłem swoj sprzęt. Jak odebrałem...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra usluga ,pomocny Pan który idzie z pomocą. Warto przyjść i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Najlepszy lombard w Trójmieście !!! wątek zamknięty Towar wysokiej jakości, miła obsługa ogólnie bardzo w porządku chłopaki....
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

najlepszy lombard wątek zamknięty Polecam. Panowie mili, nie raz 2 tygodnie po terminie bez problemu...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Piękna kolia wątek zamknięty Zakupiłam piękna kolie w stanie nowym . Bardzo oryginalny i przepiękny wyrób...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

Nie polecam wątek zamknięty Niestety zbyt późno się zorientowałem... Panowie, owszem mili. Zastawialem u...
~Patryk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Monika - opinia wątek zamknięty Lombard jest bardzo dobry wszystko jest w stanie dobrym rzetelnie podejście...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Fajne chłopaki, super obsługa wątek zamknięty Polecam ten lombard.Bardzo fajna obsluGa.Chłopaki doradzą, pomogą. Ponieważ...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Super lombard!!! wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim ten lombard, jest tam duzo wspanialych sprzetow...
~Marian :D
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry