Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Po przeczytaniu opinii jechaliśmy do Loopy's pełni obaw ale dzieci bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Koszmarne wspomnienie z Gdanska wątek zamknięty Zaczelo sie fatalnie, bo ogromnym korkiem na parkingu - tak wiec dobra rada,...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

44zl za caly dzien i brak innych opcji jak np wejscia godzinne wątek zamknięty Brak wykupu biletu na godzine to jakies nieporozumienie. Dostepne tylko...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Urodziny to źenada wątek zamknięty W dniu 8 lipca moje dziecko uczestniczyło w "przyjęciu " Urodzinowym....
~Wiolka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

No nareszcie wątek zamknięty No nareszcie znaleźliśmy miejsce, do którego będziemy chętnie wracać....
~Betka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Najlepszy plac zabaw w Polsce wątek zamknięty Loopy's World jest doskonałym miejscem dla małych i dużych. Można...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Brud, syf... wątek zamknięty Dzieci się bawiły, a ja z przerażeniem chodziłam za nimi...kurz a wręcz koty...
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

małpi gaj wątek zamknięty Moje odczucia sa mieszane... Z jednaj strony duży ciekawy plac. wiele...
~malwina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

zabawa i atracje super ale jedzenie masakra wątek zamknięty plac zabaw bardzo urozmaicony i atrakcyjny ale jedzenie w pseudo restauracji...
~pat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Loopy's World - super miejsce dla dzieci wątek zamknięty Jako nauczycielka byłam ostatnio w Loopy's World z klasą. Muszę powiedzieć,...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Ogólnie wszystko na plus jak dla mnie... wątek zamknięty Jak dla mnie wszystko jest w porządku.. Nie rozumiem poniższych ocen......
~Oskar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

a gdzie sanepid wątek zamknięty wstyd się przyznać ale człowiek znowu dał się przekonać dzieciom! syf, syf,...
~rodzic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

kiepska obsługa wątek zamknięty Plac rozczarowuje głównie z powodu kiepskiej obsługi- panie niezadowolone, że...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Nie polecam !!!! Wielki syf !!! wątek zamknięty Nie polecam tego syfu,żenada,drogo,brudno !!!
~MIREK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Gosia - opinia wątek zamknięty moim dzieciom wszystko sie podoba w Loopy's(jedno 5 lat drugie 11 miesięcy)...
~Gosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

Zastrzeżenia do regulaminu wątek zamknięty Wielokrotnie korzystaliśmy z usług tego Placu Zabaw, ostatnio z 5 szalonych...
~Danusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

vivi - opinia wątek zamknięty Loopys world był super w trakcie otwarcia, później strasznie się pogorszylo...
~vivi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

zabawnie ale zero elastyczności wątek zamknięty Dzieciaki zadowolone (9 i 12) ale zupełnie nie rozumiem dlaczego bilet trzeba...
~Laura
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

super wątek zamknięty Moje dziecko jest zachwycone. Najchętniej bawiłby się tu co weekend.
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

mama i tata. - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie ostatnio bylismy z mężem i córka na placu zabaw Loopys...
~mama i tata.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry