Widok

Łoś z DHL

Opinie do zdjęcia: Łoś z DHL.
Na drodze rowerowej i to na zakręcie.
Przejdź do galerii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spoko, ja tylko na chwilkę.

Zaraz znikam.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łoś to te ścieżki wymalował.

Nikomu nie potrzebne zabrano miejsca do parkowania a rowerem można po ulicy normalnie pojechać.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 25

GKS i wszystko jasne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Łosie to wy, którzy zamawiacie te swoje paczuszki

w Internetach, a później j***cie na kurierów że próbują wam je dostarczyć.
Hipokryzja do kwadratu!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13

Dokladnie

Zgadzam sie! Czlowiek pracuje wiec musi stanac na chwile gdzies ale jakis mistrz aparatu zaraz mu zdjecie zrobi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kojarzę tego łosia!

Jestem matką z dużym wózkiem, mieszkam w centrum, wielokrotnie ten łoś parkował tak, że przejść się nie dało, zapewne to ten siwy (chodzi tu z paczkami od lat) wychudzony z tym specyficznym kaszubskim akcentem, kojarzę go gdy pracowałam w odzieży używanej koło domu. Dobrze, że duże globalne firmy dają pracę mniejszościom narodowym jak kaszubi, jednak gdy jadą oni do miasta to prosimy o trochę kultury i zachowania norm społecznych
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

matka z dzieckiem

do matki z wózkiem , bujaj się z wózkiem do odzieży używanej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a paczke to byscie chcieli odebrac

wiec niech sobie pan z DHLu na chwile stanie i w czym problem , ciekawe jak przepisowo Wy byscie parkowali jak mielibyscie całą pakę przesyłeczek wielkości pięści do rozwiezienia po miescie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest jezdnia. Dlaczego nie wybudowano Drogi rowerowej . Co za mądrala usytuował parking za drogą rowerową ?

Szczurek mydli oczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skuteczniejszy sposób

Ja to robię zdjęcie i idę na SM lub Policję, zgłaszam i łoś ma problem, bo to jego ciągają do wyjaśnienia lub płacenia mandatu; czasem nie małego bo od 100 do 300 pln. Te zdjęcia to dla sportu chyba, żeby się powkurzać na forum, bo organa i tak ich nie przeglądają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli to kurier to nie łoś...

Kurierzy mają przerąbane z parkowaniem. Powinno się przemyśleć problem bo oni nie parkują dlatego, że nie chce im się ruszyć d*py tylko dlatego, że mają dostarczyć coś. Powinny być dla nich specjalne miejsca w niektórych lokalizacjach, a w niektórych np. zezwolenia. Tak naprawdę odbierający przesyłkę powinien zapewniać miejsce, ale wiadomo, że to nierealne. Paczki dostaje każdy z nas.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry