Widok

Lot nad kukułczym gniazdem

Lot nad kukułczym gniazdem Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Lot nad kukułczym gniazdem.
„Lot nad kukułczym gniazdem” to kultowy tekst Ken’a Kesey’a. Fabuła rozgrywa się w szpitalu dla umysłowo chorych, gdzieś w Stanach Zjednoczonych w latach 60-tych. Bohaterami są ludzie nienormalni, często zagubieni w świecie, wszyscy zniewoleni przez personel szpitala. Każdego, kto próbuje się wyłamać, poddaje się zabiegom elektrowstrząsów... I nagle pojawia się Randle ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fanka wybrzezaka

SORRY ALE JAK MAM WYRAZIC MU SWOJĄ OPINIE PROSTO W OCZY JAK GO NIE ZNAM......WIEC ZASTANOW SIE CO GADASZ ZANIM TO NAPISZESZ!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JESTEŚCIE BANALN

WY KTÓRZY KŁUCICIE SIĘ NA TEJ STRONIE JESTEŚCIE BANALNI!!!!!!!! WIDZIAŁAM SPEKTAKL ...FAJNY.....FAJNIE ZAGRANY......ALE MNIE NAJBARDZIEJ POCIĄGNĘŁA MUZYKA......I O TO JEST MOJE PYTANIE ......KTO ZROBIŁ MUZYKĘ DO TEGO SPEKTAKLU.....BYŁA OSZAŁAMIAJĄCA!!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Mistrz i Małgorzata (29 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mistrz i Małgorzata . Michaił Bułhakow "MISTRZ I MAŁGORZATA" Już 11...

KONCERT SYLWESTROWY - REWIA 00'S & BRITISH PART II (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: KONCERT SYLWESTROWY - REWIA 00'S & BRITISH PART II . KONCERT SYLWESTROWY -...

To tylko botoks (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: To tylko botoks . "To tylko botoks" Wyobraź sobie, że chcesz dokonać...

do góry