27.12.2012 zdałam egzamin w pierwszym terminie! Zawdzięczam to cierpliwości i rewelacyjnym umiejętnościom dydaktycznym Panów Wojtka Kiełbasy i Janusza Górznego. Pisałam zaraz po zdaniu i moja relacja była bardzo "żywa" ale gdzieś się zapodziała opinia i teraz to już nie ma tej energii co wtedy. Teoria poszła bezbłędnie a jazda.., no cóż, przytrafił mi się przykry błąd, bo zgasł mi samochód przed przejazdem w drodze powrotnej do PORDu i tak się stremowałam, że zgasł mi drugi raz, myślałam, że to już po mnie ale Pan egzaminator powiedział (dopiero w PORDzie) że 95% jazdy bezbłędnej, więc mi gratuluje. Zastosowałam się do wszystkich rad moich instruktorów. Uczyłąm się na Punto i jak przesiadłam na Yaris, to nie mogłam wyczuć sprzęgła, więc mi ciągle gasła, Pan Janusz powiedział, że tylko maksymalna koncentracja może mnie uratować i naprawdę, maksymalnie się skoncentrowałam i udało się. Bardzo dziękuję Panu Wojtkowi, polecam każdemu kursantowi, tylko prośba do Pani Iwonki, więcej Yarisów. Ja wiem, że "dobry" kierowca pojedzie każdym samochodem ale na pewno mniej stresu jest jak się jeździ od początku takim na jakim się zdaje. Mam nadzię, że kiedyś będę dobrym kierowcą. Dziękuję.