Widok

Ludzie inteligentni

Ludzie inteligentni Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Ludzie inteligentni.
Ludzie inteligentni
Marc Fayet

autor przekładu: Irma Helt

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać "obraz w kalejdoskopie". Po 15 latach wspólnego ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dno, dno, dno

Byłam, widziałam w Warszawie...masakra
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 14

Skoro jesteśmy w dziale kultury, to może rozwiniesz i uargumentujesz opinię" Jestem jej ciekawa bo wstępnie zamierzałam się na to wybrać...
(Minus nie ode mnie).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytajac recenzje spektaklu w internecie, raczej trudno doszukać się negatywnych… dlaczego Regino uważasz, że to dno?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś mi się zdaje, że udzielenie odpowiedzi w tonie immym niż "masakra"

przekracza możliwości pani Reginy. Można więc domniemywać, że spektakl jest inteligentny ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A kto tłumaczył?

Wspomnieliście, choć tylko w treści, że spektakl na podstawie sztuki Fayeta. Marca Fayeta - dodajmy. Sama się ona nie przetłumaczyła. Warto informować, kto wykonał przekład, to też ważne.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Irma zmniejsz parcie...

...bo pękniesz ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiepścizna!

Byłam na tym cudzie w Warszawie. Aktorzy jako tako, spektakl skwituję jednym słowem - słabizna !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

super

Właśnie że super. Uwielbiam takie spektakle. Gra aktorów fantastyczna i się pośmialiśmy. Teatr Muzyczny w Gdyni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rewelacja

Byłem w Wawie, komedia dla doświadczonych małżeństw. Ciężko o miejsca nawet stojące były wykupione. W obsadzie był Topa-mistrz, na prawdę szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słabe

Takie sobie, można zobaczyć ale nie za te pieniądze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spektakl udany

Ale nagłośnienie tragiczne :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabo

Aktorzy mówili szybko i niewyraźnie-w dalszych rzędach nie można było nic zrozumieć! Chałtura a szkoda!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabe [rzygotowanie spektaklu w filharmonii

Spektakl ciekawy, natomiast nagłośnienie oraz ustawienie kilu rzędów krzeseł na parterze, na wysokości sceny, kiedy nie widać aktorów?Do tego za taką cenę!?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porażka

Strata czasu i pieniędzy,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Impreza odwołana 23 ,10,2018 godz 17,30 kub bilecik zmiany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Filharmonii Bałtyckiej - nagłośnienie ok

Byłem na spektaklu w Filharmonii Bałtyckiej pomimo miejsca w bocznym sektorze bardzo dobra widoczność na scenę w nawet ciekawa perspektywa gry aktorskiej. Dźwiękowo tez bez zarzutu pewnie z racji akustyki hali. W obsadzie trafiłem na :Lubaszenko, Kuna, Stróżyńska, Dancewicz, Królikowski - nie narzekam , choć faktycznie można było odnieść wrażenie, że chcą skończyć szybko i wrócić do Wawy, może dlatego, że był to drugi spektakl tego dnia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Mayday 2 (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mayday 2 . Zapraszamy na jedną z najbardziej lubianych i...

Eduś i Polka na tropie muzyki (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Eduś i Polka na tropie muzyki . EDUŚ I POLKA NA TROPIE MUZYKI "Eduś i...

Prezent urodzinowy (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Prezent urodzinowy . "Prezent urodzinowy" to znakomita farsa z...

do góry