Widok

Ludziska - co wy wypisujecie za farmazony tutaj

Tak z nudów czytałam sobie opinie i nie mogę wprost uwierzyć co ludzie tutaj wypisują. Ego to naprawdę na obecne czasy najlepszy klub w Sopocie, no może jeszcze Unique pokazuje klasę. A wpisy które przeczytałam to prawie same negatywy ... zaskoczyło mnie to ... pierwsza myśl która mi przyszła do głowy, to oj chyba konkurencja bardzo nie lubi Ego i takie bzdury wypisują. Ale zaraz po zastanowieniu zrozumiałam o co chodzi... te opinie wypisują jakieś "buraki" z wąsami i na białych kozakach, których selekcjonerka musiała nie wpuścić do klubu bo nie wiedzą że wieczorem idąc do knajpy należy wziąć kąpiel oraz zmienić stringi na czyste. Ludzie dla których jest to oczywiste po super imprezie nie wchodzą na neta i nie wypisują pochwał, bo po co. Za to cała reszta zamiast bawić się i pić do rana, wypisuje i wylewa swoje zakompleksione żale bo nie mogli wejść do klubu - wstyd, ale na nich niestety nie ma rady.
Chyba wstyd się przyznać, ale jestem stałą bywalczynią Sopotu (raz na tydzień albo dwa) i uwierzcie mi Ego jest teraz najlepszą alternatywą dla normalnych schludnych ludzików. Czysto, bezpiecznie i całkiem niedrogo, nawet chyba taniej niż gdzie indziej w Sopocie.

Barbaroska
Moja ocena
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podpisuje sie 2 rękoma:) Żal poprostu czytac te wypociny niektórych, ja jak narazie zaliczm do bardzo udanych wszytskie imprezy w Ego i nie widze powodow zeby zmienic zdanie o tym klubie. Co do cen to akurat nie sa najnizsze w calym Sopocie, sa tansze kluby ale i sa drozsze jednak jak bylem w tych tanszych to obsluga i ludzie bawiacy siię koło mnie odbiegala od poziomu jaki repreznetuje Ego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
pieknie, sama bym lepiej nie napisala. zgadzam sie w 100 %

"Stara" Sopocianka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry