Bardzo miła oraz profesjonalna obsługa. Można poczuć się bezpiecznie podczas zabiegu ponieważ Pani Dominika wykazuje się olbrzymim profesjonalizmem. Piękny i czysty salon.
00
~Łukasz
109.197.67.*
(10 miesięcy temu) 29 lipca 2025 o 18:35
Odpowiedź obiektu
Dziękujemy za opinię, panie Łukaszu! Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na kolejnych zabiegach. Pozdrawiamy!