Ku przestrodze: polecam omijać to biuro szerokim łukiem (z perspektywy kupującego mieszkanie). Zdecydowałem się na kupno mieszkania, którego pośrednikiem była pani Dorota. Pośredniczka była bardzo nachalna wciskając mi swoich współpracowników, m.in. doradcę kredytowego, mimo że miałem swojego. Nie podobało jej się, że będzie musiała pracować z kimkolwiek obcym, co już świadczy o braku profesjonalizmu. Na prośbę o udostępnienie księgi wieczystej otrzymałem informację, że właściciele nie zgadzają się na udostępnienie jej obcemu doradcy kredytowemu (a był to moment, gdy już pośredniczka miała umawiać podpisanie umowy przedwstępnej). Na tym etapie śmierdziało to już oszustwem i krętactwem ze strony właścicieli. Zadzwoniłem do nich bezpośrednio i okazało się, że od 2 tygodni nie mieli kontaktu z pośredniczką i nigdy nie było żadnej rozmowy o księdze wieczystej. Także pośredniczka zrobiła ze sprzedawców oszustów i krętaczy, kłamała, że to informacja od nich, przez 1,5 tygodnia nawet nie pofatygowała się, żeby zadzwonić do nich, żeby zapytać o terminy, które im pasują na podpisanie umowy przedwstępnej. Ogromna opieszałość, kłamanie w żywe oczy po to, żeby wcisnąć swoich pracowników...