Affidea Gdańsk to jakiś dramat i nieporozumienie a infolinia tej firmy to naprawdę przechodzi już wszelkie krytyczne normy. Wszystko jest fajnie do momentu robienia badań. Najpierw badanie opóźnione prawie 2 h o czym nikt nie raczył poinformować. Wyniki z opisem miały być po maksymalnie 5 dnia. Oczywiście nie ma nic po 10 dniach roboczych po kilku telefonach na infolinię i tak się człowiek nic nie dowie trzeba non stop jeździć i się dopytywać kiedy wynik. Dodatkowo infolinia to jakies nieporozumienie i niekompetencja w jednym mówią że oddzwonią oczywiście nikt sie nie odzywa. Jeśli ktoś nie lubi się stresować to polecam dopłacic 50 czy 100 zł i skorzystać z usług innej firmy dla mnie był to pierwszy i ostatni raz. Żeby nie jakaś miła Pani w recepcji która po kilku moich wizytach reklamacjach i nie wiem czym jeszcze postarała się to załatwić i napisała mi z prywatnego telefonu że wyniki są do odbioru to spokojnie mozna by dać minusowe gwiazdki. Jeśli nie chcesz być jeszcze bardziej chory i nerwowy skorzystaj z innej firmy. Chyba że lubisz wyzwania.