Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
D - ocena W ostatnich miesiącach kilkakrotnie korzystałem z usług sprzątania...
~D
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Julia - ocena Serdecznie polecam! Sprzątanie na najwyższym poziomie, błyskawicznie,...
~Julia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Agnieszka - ocena Korzystam z usług Pani Lucyny i dziewczyn od paru lat (też na paru...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Małgorzata - ocena Sumiennie,terminowo,szybko polecam
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Magdalena - opinia Regularnie korzystam z uslugi sprzatania mieszkania 60m2. Jakosc uslugi...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Katarzyna - opinia Korzystam regularnie ze sprzątania (dwa piętra w domku). Jestem bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Bursa Gdańska im. Ireny Sendlerowej - opinia Bardzo solidna firma. Usługi czyszczenia wykładzin na wysokim poziomie....
~Bursa Gdańska im. Ireny Sendlero
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Kasia - opinia wątek zamknięty Zadzwoniłam z polecenia koleżanki, świetna sprawa, mieszkanie aż lśni :)
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Ostatnio skorzystałam z usług Lusi.Pomagier. Mieszkanie zostało...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy z polecenia. Jestem b. zadowolona z jakości,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Dendrolab - opinia wątek zamknięty Korzystamy z usług Lusi.Pomagier w firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Biuro...
~Dendrolab
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Arte Cafe - opinia wątek zamknięty Polecam! Tapicerka w samochodzie firmowym doprowadzona do stanu jak z...
~Arte Cafe
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Czyszczenie tapicerki samochodowej , super profesjonalnie. Bardzo polecam
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Grzybek - opinia wątek zamknięty Super profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej.
~Grzybek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług, jestem bardzo zadowolona. Sprzątanie mieszkania ok. 60m2....
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Rzetelne i profesjonalne podejście do...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Lusi Pomagier w domu, jednocześnie w miejscu pracy...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usługi czyszczenia tapicerki.Jestem zachwycona solidnością i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usługi czyszczenia tapicerki. Zarówno jakość wykonania usługi,...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

GOSIa - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam, rzetelnie, solidnie, uczciwie :) Kiedy wracasz do domu z...
~GOSIa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry