Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Pani Weronika to przemiła i ciepła osoba., a przede wszystkim...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Cały zespół jest niesamowity, ale Pani Olga to najlepszy ekspert podologii na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Wspaniała...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 grudnia 2019

podolog wątek zamknięty SUPER gabinet - jakość usług na najwyższym poziomie, szczególnie polecam...
~Danuta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Pani Malgosia i Pani Ola wątek zamknięty Obie Panie sa swietne w tym co robia. Bardzo profesjonalna oblsuga, przyjemna...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Niesamowita atmosfera i profesjonalność!!! wątek zamknięty Traktowanie oraz sposób w jaki mnie obsłużono jest nie do opisania. Pełna...
~Paulina Penkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Pani Małgosia rewelacja wątek zamknięty Pani Małgosia holistycznie podchodzi do swojej pracy! daje 6 na 6 dałabym...
~marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty W gabinecie Luxis zdecydowałam się na zabieg makijażu permanentnego ust. Pani...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Ilona - opinia wątek zamknięty Polecam podologa panią Olgę.mialam problem z odciskiem...niepotrzebnie się...
~Ilona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Super! wątek zamknięty Polecam gorąco kosmetyczkę Panią Małgosię, przemiła i bardzo profesjonalna....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Z problemem wrastającego paznokcia u obu stóp borykałem się przez 5 lat,...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Profesjonalnie i bezboleśnie wątek zamknięty Dokuczał mi paznokieć. Trafiłam do pani Podolog Olgi Ł. i nie żałuję,...
~J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Prawdziwe powołanie! wątek zamknięty Pani Karolina jako osoba ciepła i serdeczna w pracy oddaje serce, pomaga,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Fachowo i bezboleśnie :-) wątek zamknięty Wrastały mi oba paznokcie u stóp.. Chodziłem od gabinetu do gabinetu srednio...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Miałam już wyznaczony termin u chirurga na usunięcie paznokcia:( Jednak...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

martyna - opinia wątek zamknięty Karolina- doświadczony podolog i wspaniała, ciepła osoba. Ma ogromną wiedzę i...
~martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

polecam!!! wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z problemem pękających pięt. Pani Karolina zajęła się...
~P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Makijaż permanentny kreski górnej wątek zamknięty Witam. W środę po raz pierwszy skorzystałam z usług gabinetu Luxis. Pani Ola...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Moje piękne usta!!! wątek zamknięty Byłam kilka dni temu na makijażu permanentnym ust. Pani Aleksandra zrobiła to...
~Szczęśliwa Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Do Luxis trafiłam z wrastającymi paznokciami. Pani Karolina profesjonalnie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry