Widok

Luzino Szemud Koleczkowo

Witam. Myślę nad zakupem działki pod budowę domu. Szukam wzdluz planowanej drogi Lebork Gdynia.Czy ktoś z Państwa może powiedzieć jak się mieszka w tych miejscowościach i czy to w ogóle dobry pomysł? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleczkowo spoko, pracę mieszkając w którymkolwiek z w.w. i tak będziesz miał w Trójmieście, a z Koleczkowa do Gdyni jedziesz 15 min. Z Luzina za to masz jako alternatywę SKM. Generalnie mieszkając w którymkolwiek i tak będziesz robił za szofera dla dzieci wożąc je do szkoły/zajęcia dodatkowe/ spotkania z rówieśnikami, a i trochę czasu spędzisz na dojazdach do i z pracy czy zakupów. Ale w ogólnym rozrachunku mieszka się spokojnie i przyjemnie, na pewno też nieco taniej, wszystko kwestią tego jakie są Twoje priorytety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie ceny działek ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na to pytanie najłatwiej znajdziesz odpowiedź przeglądając ogłoszenia... może być poniżej 100zł/m2, a może być i ponad 300, zależy w jakim miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak. Zależy w jakim jesteś wieku i jaką masz pracę. Jeśli to jesień twojego zycia to kupuj dalej od trójmiasta bo większy spokój. Jeśli masz lub planujesz dzieci albo pracujecie w trójmieście to szukaj bliżej. W koleczkowie często korki nawet na 40 minut stania szczególnie po południu. Jak masz dzieci to tak jak wyżej ktoś napisał non stop jako szofer. Jak ci to nie przeszkadza to kup z dala od trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry