Małgorzata Świątkowska-Freund

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, Stanisława Skarżyńskiego 3A/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Lekarz z powołaniem, pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo ciepła i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

świetny lekarz wątek zamknięty Świetny lekarz ginekolog - polecam bez zastanowienia. Byłam u Pani doktor na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

wspaniały fachowiec wątek zamknięty Pani Dr prowadziła moje dwie ciąże - między ciążami minęło 5 lat, a Pani dr...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam.Wizyty rzeczowe, fachowe, a przede wszystkim wyczerpujące...
~A
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 maja 2010

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Dla mnie Pani dr jest najlepszym lekarzem w trójmieście. Jako jedyna od razu...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam Panią Dr. Na wizytę nie czeka się długo. Wszystko ładnie wyjaśnione,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do pacjetki. Korzystałam z usług Pani doktor...
~Gość
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

niepolecam wątek zamknięty usg 3d 200 zl -5 min zero wogule odpowiedzi na pytania nic niemowila a...
~kamila
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Przepuklina przepony u dziecka. wątek zamknięty Jesteśmy rodzicami dziecka, u którego wykryto wadę przepukliny przepony....
~beti
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

NIE POLECAM wątek zamknięty Bardzo ważna, niemiła, nieżyczliwa i surowa. Moje dziecko słabo przybierało...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Polecam wątek zamknięty Przyszła mama po badaniu Usg wykonanym przez panią doktor czuje się spokojna...
~Danuta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2008

POLECAM wątek zamknięty Bardzo miła, i troskliwa lekarz.Zawsze otrzymałam mnóstwo informacji podczas...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 maja 2008

ewa - opinia wątek zamknięty Bardzo mila i sympatyczna kobieta majaca czas na szczegolowe...
~ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

Wspaniała kobieta !!! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem . Wspaniale podejście do pacjentki , moje...
~Luna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

WSPANIAŁY LEKARZ, CUDOWNY CZŁOWIEK wątek zamknięty PANI DR ŚWIĄTKOWSKA – FREUND ORAZ PANI DR PANKRAC URATOWAŁY ŻYCIE MOIM...
~Wdzięczna pacjentka szpitala w G
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

REWELACJA!!! wątek zamknięty Pierwszy raz czułam, że lekarz jest dla mnie a nie ja dla lekarza. Miałam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 września 2007

NIE POLECAM !!!!!!!! wątek zamknięty NIE ZDĄŻYŁAM NAWET ZOBACZYĆ SWOJEGO DZIDZIUSIA I POSŁUCHAĆ JEGO SERDUSZKA BO...
~WERONA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry