Widok

MARILYN MANSON KONCERT.

Hydepark Letnica Matarnia - Rębiechowo Temat dostępny też na forum:
poszukuję jednej , dwie osoby chętne na pójście ze mną na koncert MM który odbędzie się w Warszawie. Dojazd za darmo - samochodem. : DD

psychoobelle@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc

jeśli jesteś fajną dziewczyną, to mamy dla Ciebie BILET ZA DARMO na koncert 17.11. w Stodole - oczywiście BILETÓW JUŻ NIE MA W SPRZEDAŻY - wszystkie bilety zostały już sprzedane, a na Allegro można je kupić za 300-400 zł za sztukę i więcej

ale mamy jeszcze jeden bilet - dla Ciebie :-)

kim jesteśmy? jesteśmy dwoma fajnymi kolesiami i idziemy na koncert mansona 17.11. w Stodole, na który mamy trzy bilety bo kumpel się wyłamał, więc szukamy fajnej dziewczyny, ktorą zabierzemy na koncert (stawiamy bilet, drinki, do/odwiezienie do domu itp), w zamian za przemiłe towarzystwo przed, w trakcie i po koncercie

propozycje ze zdjęciami oraz wyjaśnieniem dlaczego właśnie z Tobą będziemy się dobrze bawić prosimy przesyłać na adres chcezobaczycmansona@gmail.com

na życzenie przesyłamy skan/zdjęcie owych trzech biletów - to nie jest ściema, naprawdę chcemy fajnie się bawić i mamy jeden wolny bilet do zaoferowania :-)

na wszelkie pytania odpowiadamy mailem
do zobaczenia
M&M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcezobaczycmansona.
Mail okolicznościowy?

Ja chcę.
Zobaczyć Mansona chcę.
Siedemnastego listopada mi odpowiada
Jestem fajna, wysoka i rozrywkowa a moje zdjęcie znajdziecie na Sympatii

Tylko, że nie chcę zobaczyć tego paskudnego Marilyna Mansona, ale Mansona the Forestera

:-PPP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje zdjęcie też jest na Sympatii.
I 17 listopada tez będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj!!!Chętnie odkupiłabym od Ciebie jeden lub dwa bilety po w miare rozsądnej cenie jeśli jest taka możliwość.Daj znać czy to możliwe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, ja mam do sprzedania. moje gg to 6318957
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

do góry