Odpowiadasz na:

MASA KRYTYCZNA

Witam.
A może by tak masę jakąś zrobić przyjemną?:)
W centrum Gdańska są teraz idealne warunki ku temu :
Ci, co wiedzą, to wiedzą, a ci, którzy nie wiedzą niech przeczytają:rozwiń

Witam.
A może by tak masę jakąś zrobić przyjemną?:)
W centrum Gdańska są teraz idealne warunki ku temu :
Ci, co wiedzą, to wiedzą, a ci, którzy nie wiedzą niech przeczytają:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Masa_Krytyczna

zobacz wątek
19 lat temu
~WhyDuck

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry