Widok

MASAKRA!!

Wczoraj miałam nieprzyjemność uczestniczenia w weselu zorganizowanym w tym dworku. Muszę przyznać że na słabszej imprezie jeszcze nie byłam. Wystrój sali ok, otoczenie też milutkie ale to jedyne plusy. Jedzenie okropne - stara podeszwa schabowa, sałatki pływające w majonezie, wędliny stare i zeschnięte, warzywa na parze z mrożonki i do tego rozgotowane, pieczone ziemniaczki rozmiękłe :/ A na deser obsługa: panie kelnerki z półmetrowymi tipsami i do tego brudnymi jak nieszczęście. Nawet się nie potrafiły stosownie ubrać (czarne legginsy i biała koszulka to nie jest elegancki strój) Pan kelner nadrabiał trochę ale panie wystarczająco obrzydziły mi jedzenie (chociaż w sumie nie ma czego żałować - patrz na opis potraw). Jedna pani była miła, wyglądała na kogoś nadzorującego :) A poza tym okazało się że tam nie dojedzie żaden autokar więc gości musiał wozić bus (100 osób - 10 miejsc w busie :P) Zdecydowanie odradzam, jest wiele ciekawszych miejsc.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 1
 
kreatywność: 1
 
klimat: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, gratuluje braku odwagi, zeby sie przedstawic skoro piszesz juz o moim weselu prosze podpisz sie z imienia i nazwiska albo poprostu przyznaj ze nie lubisz panstwa mlodych i ze zazdroscilas im wesela bo Twoje bylo slabe..

Przepraszam za tego typu komentarz Pania Wlasicielke gdyz obsluga i wesele super naprawde wszystkim sie podobalo wyjatek byl jeden i tu to opisal ale z ta osoba sobie porozmawiam nie lubi mnie i to tu okazuje jak dziecko..

jak juz pisalam do Par Mlodych naprawde piekne miejsce na wesele szefowa wszystkiego dopilnowywuje do tego czysto ladnie piekny wystroj jedzenie bardzo dobre jak ktos ma watpliwosci po zgryzliwosci mojego niezadowolonego goscia(a prosze mi wierzyc chodzi o konflikt osobisty) prosze dzwonic 792427007 chetnie wysle zdjecia i opowiem jak jest wspaniale

jeszcze raz podziekowania dla Wlascicielki i obslugi, ktora juz przed weselem pocieszala mnie ze wszystko bedzie ok, robila to o co prosilam plus ponad swoje obowiazki i wstawala o 6 rano zeby odbierac tort a potem razem z nami pakowala to co pozostalo i mimo ze umowilismy sie na wczesniejszy koniec imprezy pozostawili wszystko i zostali 2 godziny dluzej

jak dla mnie cudowne miejsce i naprawde polecam! :)
Panna Mloda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również byłam na tym weselu i niestety nie mogę zgodzić się z poprzedniczką. Wesele było piękne, jedzenie bardzo dobre i obsługa również na bardzo dobrym poziomie, a miejsce przepiękne niby w mieście a w ogóle się tego nie czuło,
polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry