Widok

MASZYNKA DO ROBIENIA PIENIĘDZY. PORAŻKA

Niestety klinika Invicta zajęła się wyłudzaniem pieniędzy , dopiero w następnej kolejności jest pacjent.
Nie ważne że przy każdej wizycie zostawiasz tam 500 - 1000 zł .
Obsługa lekarzy jest dobra , jednak cała organizacja poniżej krytyki.
Standardem jest że gdy pacjent zarejestrowany jest na godz.13 - wchodzi o godz. 15.30.
Tym bardziej smutne że płacę naprawdę dużo pieniędzy.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość usług: 4
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą , mnie ta klinika odstraszyła i nie polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Potwierdzam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
też się nie zgadzam z opinią. Ja jestem zadowolona i uważam, że jak na tak dobrą jakość usług to cena nie jest taka straszna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeszcze Nam się tak nie zdarzyło a żona regularnie chodzi. Wcale nie uważam, że klinika wyłudza kasę, jak tam szedłem to wiedziałem jakie i za co mają ceny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja część rzeczy robię na NFZ a część prywatnie, nie zauważyłam zdzierania kasy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

DOBRA KLINIKA I DOBRZY LEKARZE

leczyłam się w Invicta przez półtorej roku i jestem bardzo zadowolona, ceny nigdzie nie sa niskie, więc takie biadolenie to tylko lanie wody. nigdy się nie czulam naciągana, zawsze wiedziałam na jakie badania się decyduje i po co, potem te informacje były ważne, jak wybieralismy sposób leczenia. a lekarze mega profesjonalni, opóxnienia czasem mnie denerwowaly, ale to akurat najmniej istotne. w sumie czułam się po prostu pod dobra opieka. i polecam innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja jestem bardzo zadowolona. Trudno mówić o wyłudzaniu pieniędzy bo cena wszystkich badań jest z góry wiadoma. Poza tym bardzo wątpię,że dokładnie każda wizyta to cena 500-1000 zł. chyba,że cały czas robisz te same badania. Decydując się na prywatne leczenie trzeba niestety mieć środki finansowe i to z zapasem,bo nigdy nie wiadomo co może dojść dodatkowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A wystarczyłoby, gdyby rejestrowano kolejnych pacjentów w większych odstępach czasowych, np. nie co 15 a co 20 min i już opóźnień nie byłoby, albo byłyby mniejsze. No ale wtedy przyjęliby mniej pacjentów i kasa byłaby mniejsza.
Jak się już bierze od ludzi pieniądze, to trzeba zadbać o ich komfort i nie kazać im czekać godzinami - zwyczajny szacunek dla klienta (pacjenta) tego wymaga.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się z Tobą luxorianka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry