Widok

MEŻCZYZNA - opinia

Miałem niestety tą przyjemność gośćic w tym lokalu na stypie i to co tam zastałem przerosło moje najsmielsze oczekiwania.Zaczynając od obsługi brak zainteresowani gośćmi,czy czegoś brakuje na stole np do picia czy jedzenia ogólnie słabo.Menu a praktycznie jego brak ,jedno z dań mięsnych skrzydełka z kurczaka- masakra,brak kawy rozpuszczalnej,herbata-lura została już zrobiona i przyniesiona do stołu może z jednej saszetki zrobili parę.Jakość potraw też daje dużo do życzenia ale z pośród tych wszystkich ocen oczko do góry.Wystrój lata PRL-u literatki,napoje ciepłe podane w duraleksie jak na budowie,brak zastawy,talerze uszczerbione albo każdy talerz inny do ciasta,świeczniki w których została upchana serwetka żeby świeczka się nie przewróciła- proponuję podjechać do Szczepana tam jest duży wybór.Cenowo za tą całą oprawę - drogo .NIKOMU TEGO LOKALU NIE POLECAM NIGDY TAM JUŻ NIE PRZYJDĘ
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też miałam wątpliwą przyjemnośc gościć w tym lokalu na stypie 2,08.2014 to była żenada oprcje jedzenia jak dla przedszkolaków a czas oczekiwania na nie odbiera chęć jedzenia tylko wstać i wyjść i nigdy nie wrócić -NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
stypa nie jest po to żeby się nawpieprzać żarcia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry