Widok

MILF . . .

Czym kierują się 20-latkowie chcąc spotykać się z kobietą 35+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lękiem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
35 to nic ale 45 to już w ogóle masakra jakas
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tym ze starsze kobiety wiedza czego chcą i co potrafią. I młodzi lubią być kierowani :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

W naszej populacj jest mniej więcej tyle samo kobiet co mężczyzn, jeden do jeden. Jeśli 20latki spotykają się ze starszymi mężczyznami w populacji to automatycznie w jednej grupie wiekowej występuje niedobór a w drugim nadmiar "niesparowanych" kobiet. W takim przypadku jest to naturalne zjawisko, patrz obecny prezydent Francji....
Jednym słowem odpowiedź na to pytanie : dostępnością :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

a jakby była tutaj taka własnie milf amatorka to zapraszam do kontaktu tenwietamtennie@o2.pl :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oburzenie związane z żywym zainteresowaniem młodych mężczyzn, dojrzałymi, starszymi od siebie Kobietami, jest dla mnie mało zrozumiałe.
Co w tym złego?
Młode Kobiety, dojrzali panowie wiążą się ze sobą i tym faktem, nasze społeczeństwo nie jest aż tak oburzone. Przywykło.

Sex bo o niego chodzi.
Jako 30 latek przeżyłem kilka relacji z dojrzałymi Kobietami. Relacja niestety kończyła się za każdym razem, przez wzgląd na brak tolerancji opinii publicznej, szkoda.
Sex młodszego faceta z starsza Kobietą, to coś niesamowitego dla obu stron.
Orgazm, poprzez bodźce, takie jak np. różnica wieku, jest niesamowicie intensywny.
Podsumowując - każdy lubi się kochać, rżnąć.
Nie mam nic przeciwko relacjom pomiędzy młodymi i dojrzałymi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
W te stare można strzelać do środka bez gumy. One się jakoś inaczej zabrzpieczaja. Przeważnie wszystkie mówią że można kończyć do środka o co z młodymi ciężko bo się cykaja że zajda w ciążę. No stare biorą calego po kule. Taka różnica.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

Milf wiedzą czego chcą w łóżku, nie są cnotkami typu : chcę ale boję się ... To kobiety świadome swojego ciała, swoich możliwości, czerpiące przyjemność z seksu, bez strachu o ciążę. Są doświadczone i chętnie to doświadczenie przekładają na igraszki w łóżku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te "stare" same sobie wybierają facetów. Niektórzy mogą o "starej" co najwyżej pomarzyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

do góry