FULL PROFESKA I ZAANGAŻOWANIE!
Wiadomo - każdy chce jak najtaniej i jak najlepiej.. Kolejne auto, tym razem spore VW T5 LONG - wiedziałem wstępnie jak chcę okleić.
Po researchu na początek cenowym wybrałem się osobiście do 3 firm, wszędzie jakieś "problemy" - a to termin na za dwa miesiące i drogo, a to tego się nie da, to za trudne, to za drogie.. FolTech tylko słuchał, chodził z kajetem i zapisywał co potrzeba.. oklejenie szyb - no problem, zaciemnienie znaczków? drobiazg ..takie kolory? te konkretnie folie? nei mamy - ale załatwi się.. już byłem bliski podjęcia decyzji, obserwuję i pytam:
- Ty chyba lubisz to co robisz?
- UWIELBIAM!

więcej nie potrzebowałem, oddałem kluczyki do auta..

też kocham to co robię, i staram się robić to najlepiej jak się da - nie: najlepiej jak potrafię - a najlepiej jak się w ogóle da, wyznaczać standardy dla innych..

Szymon - pasja i profeska, oddanie pracy, lepiej nie traficie, nawet nie musicie szukać..
TAKIE PODEJŚCIE MA PRZYSZŁOŚĆ - będę śledził, jak będzie rozwijać się kariera FolTech, mam nadzieję że z kolejnymi autami nadal będzie mnie stać na najlepszego !

PS: po dwóch miesiącach mycia na myjni automatycznei i myjkach ciśńieniowych - i