Szkołę skończyłam w tym roku, bez problemu zdałam maturę rozszerzoną ze wszystkich przedmiotów i dostałam się z wyróżnieniem na mój wymarzony kierunek. Poziom nauczania jest wysoki, ale tylko z wybranych przedmiotów (np.historia, francuski, matematyka, chemia i biologia). Są też lekcje-pomyłki, takie jak WOK(!),PO lub angielski. Nauczyciele czasami są bardzo niesprawiedliwi, ale oczywiście nie wszyscy! Ogólnie uważam, że nie da się w tej szkole prześlizgiwać... Co do ocen, faktycznie są nieraz zaniżane, ale nie jest niemożliwe dostawanie 5 ze sprawdzianów. Pozatym-uczymy się aby zdobyć wiedzę, a nie ocenę... Lizusi-tu się zgodzę-często dostają niezasłużenie wyższe oceny, niestety. Dużym minusem dla mnie jest to, że moja klasa nie była ani trochę ze sobą zżyta, tak więc z 90% osób pewnie nawet nie będę się spotykać, ale istniały też w Jedynce klasy bardzo zintegrowane. Pani sekretarka rzeczywiście jest wredna:) Pomimo wad, w tej szkole przeważają jednak zalety i gdybym jeszcze raz miała iść do liceum, ponownie wybrałabym to! Przygotowało mnie dobrze na studia, a wiem, że nie wszystkie szkoły to potrafią!!!