MJ Serwis

Sprzątanie i czyszczenie

Gdańsk, Powstańców Warszawskich 70

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty Super firma. Pan Łukasz i Wojtek to fachowcy w swojej pracy polecam
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2021

Adam - opinia wątek zamknięty super efekt napewno się zobaczymy jeszcze raz
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Widać doświadczenie i...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Karolna - opinia wątek zamknięty Dokładnie wyprane dywany jak nowe gorąco polecam napewno jeszcze nie raz...
~Karolna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2020

Monika. - opinia wątek zamknięty Kolejny raz skorzystałam. I kolejny raz miłe zaskoczenie :). Miło Szybko i...
~Monika.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Gosia T. - opinia wątek zamknięty Kiedy zobaczyłam moją kanapę i materac na łóżku po wyprowadzce lokatorki,...
~Gosia T.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 stycznia 2020

Polecam polecam polecam !!! wątek zamknięty Po ostatnim "super" fachowcu Panu Piotrze z wielką dozą niepewności...
~Adam K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

no poprostu mega wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usługi. Super sprzet oraz dobre doradztwo....
~ŁUKASZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Postanowiłem również podzielić się swoją opinią. Śmieszą mnie takie...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2016

Odradzam skorzystanie z tego serwisu wątek zamknięty Witam, odradzam skorzystanie z firmy mj serwis. Nie profesjonalnie podchodzi...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2016

lukasz - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana starannie plama po krwi co prawda była świeża ale zeszła bez...
~lukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry