Widok

M&J - opinia

Hotel Kozi Gród wybraliśmy na miejsce, w którym zorganizowaliśmy nasze wesele. To był najlepszy wybór pod każdym kątem: urokliwe miejsce, zadbane, czyste, duża baza noclegowa, wykwintna, regionalna kuchnia, a także obsługa na wysokim poziomie. Dzięki nieocenionej pomocy Pani Magdaleny udało dopiąć się każdy szczegół w najmniejszym stopniu. Postawiliśmy sobie poprzeczkę wysoko, ale wszystko się udało wspaniałe. Goście byli pod naprawdę dużym wrażeniem, do dziś zbieramy pochlebne opinie.
Chciałabym w tym miejscu podziękować Pani Magdalenie, za każdą najmniejszą pomoc i sugestie, obsłudze szczególnie panu Nikicie i panu Szymonowi (nie było problemu nie do rozwiązania), szefom kuchni za wyserwowanie dzieł sztuki, które były wprost wyborne, paniom recepcjonistkom za anielską cierpliwość.
Z pewnością nie raz wrócimy!
Czuliśmy się bardzo domowo, podobnie jak nasi goście. Mimo, że wesele odbyło się podczas panującej sytuacji z COVID-19 udało nam się na chwile o tym zapomnieć, przy czym hotel ze swojej strony zadbał o bezpieczeństwo.

Dziękujemy,
Marta i Jakub ️
Moja ocena
obsługa: 6
 
wygląd i czystość: 6
 
dodatkowe usługi: 6
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Marto Panie Jakubie,

Bardzo dziękujemy, za tak miłą opinię. Cieszymy się, że udało nam się sprostać wszelkim oczekiwaniom w tak ważnym dla Państwa dniu. W dobie Pandemii nie jest to łatwe, dbamy podwójnie o komfort i bezpieczeństwo gości oraz naszych pracowników.

Jeszcze raz w raz z całym Zespołem pracowników Koziego Grodu życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia.

Bardzo się ucieszymy na ponowną Państwa wizytę. :)
Do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry