Widok

MŁODSI PANOWIE DWAJ

MŁODSI PANOWIE DWAJ Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: MŁODSI PANOWIE DWAJ.
MŁODSI PANOWIE DWAJ - to oczywiście nawiązanie do przewodniej piosenki Kabaretu Starszych Panów, którym zafascynowała się jedna z grup Teatru Junior, i przygotowała koncert złożony z ponad trzydziestu piosenek. Samo zetknięcie się z ich niezwykłym urokiem było dla nich przygodą. Niespotykana dziś powszechnie kultura słowa, wyobraźnia i humor, stały się zachętą do zaproszenia tych, którym nie ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajowski spektakl:)

naprawde niezle wydarzenie!! Junior powinien czecsiej grac na scenie Teatru Muzyczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZczegolne brawa dla Rositki i Hani:) pozdro dla Łukasza za piosenke "Bo we mnie jest sex:) byles swietny i powiem Ci w tajemnicy ze podobasz sie Hani!!! mam nadzieje ze to przeczytasz!!pozdrowionka dla Rositki(Brawo)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po spektaklu_na_goraco

Znakomity pomysl. W koncu cos w tym Gdansku zaczyna sie dziac. Pierwsza czesc, chyba zbyt statyczna i odnosi sie wrazenie po co ta hala. Druga natomiast jest znakomita, zwlaszcza sceny za siatka. Mankamentem przedsiewziecia jest natomiast brak jakichkolwiek informacji. Dowiedzialem sie o spektaklu zupelnie przypadkowo. Moze Panowie troche reklamy. Warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ach... pani od calowania- zakocham sie wniej -po szy- niech mi tylko cos jeszcze zaspiewa!!! niewiem jak to zrobilas emilko ze jestes taka cudowna ale ci sie chyba oswiadcze!!! wzruszylam sie do lez jak cie SLUCHALAM NA TYM SPEKTAKLU!!! OBY TAK DLAEJ!!! a dla pani z parasolka tez gratulacje!! a pan "bo we mnie jest sex" byl cudowny ale i tak brakuje mu jaj!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziekuje za docenienie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnie!

Spektakl wspaniały, cieszę się że my młodzi ludzie nie boimy się starszych źródeł! Mateusz byłeś świetny! Wszystkich słuchało się z zapartym tchem! Jednak w brew opiniom jest jeszcze utalentowana młodzież, która nie boi się publiczności! Było świetnie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

Dopisek do pewnego komentarza...

Tak w ogole (w tajemnicy ;) ) to Lukasz nie podoba sie tylko Hani, ale rowniez i mnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;)

bardzo fajny spektakl podobała mi się dziewczyna która śpiewala o tym że chce kogaś gdzieś zabrac i ta co śpiewala z tym od sexu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oooo tak, świetne :)

'Bo we mnie jest seks' dostało największe brawa :D Nie dziwie się ;) Nie mogli wybrać lepszego chłopaka do tej piosenki ;) Jeszcze dobre było 'Przeklnę Cię' :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!!! Brawa dla Łukasza, Dominiki i Miłosza!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

******

spektakl ogolnie bardzo fajny, racaja ze Dominika, Hania, Lukasz byli swietni ale dziewczyna ktora spiewala cos o kawiarence ma niepowtarzalny glos. Oby tak dalej!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie podobala sie taka dziewczyna, ktora na poczatku chyba spala :) Fajnie spiewa . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kawiarenka sultan

dziewczyna krora spiewla piosenke o kawiarence ma bardzo piekno barwe glosowa.jak uslyszalam ta piosenke to sie bardzo wzruszylam.najabardziej podobal mi sie jej wystep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kawiarenka

super wystep dziewczynki w piosence cos o kawiarence.super wystep!!!!!! ;)zeby tak dalej
a i hania wcale mi sie niepodobala!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kawiarenka

zakochalem sie w dziewczynie ktora spiewla kawiarenke.jestes boska,chcial bym wiedziec jak masz na imie pieknosci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!Rewelacja!

Bylem na jednym z ostatnich spektakli i jestem bardzo zadowolony;)praktycznie profesjonalny spektakl.Swietny poomysl!Niektore osoby nawet lepiej spiewaly od profesjonalnych aktorow T.muz w gdyni(wiem cos o tym bo czesto chodze do teatru)Niezle sie ubawilem ogladajac pana ktory spiewal :" juz kapiesz sie nie dla mnie"swietne wykonanie _Brawo!oprcz tego rzucaly sie w oczy takie piosenki jak:" Bo we mnie jest sex","Tango Kat"-bardzo energiczna dziewczyna:) i pewne seksowne trio ktore spiewalo piosenke ktorej niestety nie znam:( ale byla o tym ze chca zabrac gdzies jakiegos pana...dwie dziewczyny z tego tria spiewaly solowe piosenki i solo tez sa niesamowite na dodatek blondyneczka jeszcze przesliczna:) Wszystkim mlodym aktorom zycze wszystkieko najlepszego! gratulacje dla realizatorow spektaklu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bylam na spektaklu,ale slyszalam relację na CD.Najpiekniejszy głos spektaklu to Łukasz Tartas-"Bo we mnie jest seks".Gratuluję!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika najlepszy ziom!

Ten spektakl jest the best najlepsza była piosenka o pietruchach.markiewicz górą triumf triumf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Dźwiękoczytajki. Mościak odkrywa świat (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dźwiękoczytajki. Mościak odkrywa świat . "Dźwiękoczytajki. Mościak odkrywa...

Rodzinne piekiełko (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rodzinne piekiełko . Spektakl komediowy "RODZINNE PIEKIEŁKO" Kto nigdy...

Przypływ (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Przypływ . "Przypływ" reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak scenografia:...

do góry