Widok

MMA trening

Witam.
Szukam na terenie trójmiasta klubu MMA. Jestem po złamaniu obojczyka. Zależałoby mi przede wszystkim na dobrej atmosferze. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego, a przy okazji poprawić kondycje i swoje samopoczucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znalazlem niedawno taki fajny klub http://kravmaga-open.pl/ naprawde fajny sam do niego chodziłek ale po kontuzji nie omkglem juz cwiczyc ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zmieniałem kilka razy dyscyplinę sportową, kontuzje mnie wykluczały :( także panowie przede wszystkim na technikę trzeba postawić żeby kontuzji unikać i odpowiednią pielęgnację. Jak dłońmi głównie pracujecie przy ćwiczeniach to z góry polecam krem do rąk AfterWorkout dedykowany dla sportowców. Bardzo szybko sobie radzi z odciskami i zranieniami a do tego ma naturalny skład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

do góry