Odpowiadasz na:

Re: MÓJ ROWER

Kotek,są znacznie smutniejsze filmy i mówię poważnie.Może 50% mniej emocji,nie wiem czemu kobiety tak mają;/,że tylko się egzaltują.Widziałam film,owszem,niewesoły,ale są znacznie... rozwiń

Kotek,są znacznie smutniejsze filmy i mówię poważnie.Może 50% mniej emocji,nie wiem czemu kobiety tak mają;/,że tylko się egzaltują.Widziałam film,owszem,niewesoły,ale są znacznie smutniejsze.Rzeczywistość zaś bywa czasem straszniejsza niż najstraszniejsze filmy.Szczęśliwy,kto nigdy nie doświadczył tego...

:)

zobacz wątek
13 lat temu
~zun

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry