Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
instruktor z zamiłowania wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę Pana Michała, jestem już kilka lat po kursie i do...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Bardzo bardzo polecam wątek zamknięty Poszłam na dodatkowe jazdy do Pana Michał ponieważ moja stara szkoła jazdy to...
~Lila Angel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry i przyjazny kursantowi ośrodek. Kompetentny instruktor uczy nie...
~Kursant
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście wątek zamknięty Wyrozumiały i cierpliwy pan instruktor,spokojny i bardzo dobrze uczy...
~Bożena M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

SUPER INSTRUKTOR - PODZIĘKOWANIA od Dominiki wątek zamknięty Wspaniały, wyrozumiały i bardzo cierpliwy z niesamowitą wiedzą i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Prowadzący zna sie na rzeczy. Ta mala szkole polecila mi lata temu znajoma,...
~Observator
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Szkoła godna polecenia :) wątek zamknięty Do napisania komentarza skłonił mnie artykuł na trojmiasto.pl o kursach nauki...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

nie ma lepszej wątek zamknięty Pan Michał uczy jeździć a nie tylko zdawać egzamin!!! to były zawodowy...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Poziom nauki na wysokim poziomie, odpowiednie podejście do kursanta i przede...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2011

Gorąco polecam wszystkim wątek zamknięty Na kurs prawa jazdy poszłam z przekonaniem, że nie nadaję się na kierowcę....
~Dorotka :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Zdecydowanie POLECAM wątek zamknięty Pan Michał jest rzadkim przykładem osoby na odpowiednim stanowisku. Szkołę...
~Jacek Sz.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Najlepiej i najszybciej wątek zamknięty Kurs robiłem u pana Michała i egzamin zdałem za pierwszym razem:) polecam...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

Jak najbardziej polecam. wątek zamknięty Kurs robiłem co prawda w 2005 roku, zdałem za pierwszym razem. P. Michał to...
~Maciej S.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

yhym. wątek zamknięty mało teorii, jazdy super. autka czyste i sprawne. wszystko ok!
~aniela
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2008

Przypadkowy wybor - ale NAJLEPSZY! wątek zamknięty W 2007 troche za szybko jezdzilem, wiec stracilem prawko za punkty :) -znaczy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Dla mnie róniez ostatnia deska ratunku wątek zamknięty Wprawdzie nie robiłam kursu w Ośrodku Maciuś, ale po wielu próbach zdawania...
~Gabriela G.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2008

Ostatnia deska ratunku :) wątek zamknięty Szkoła prawa jazdy pana Michala jest z czystym sumieniem warta polecenia!...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

satysfakcja wątek zamknięty Jestem w trakcie robienia kursu u Pana Michała i jestem naprawdę zadowolona....
~Ania S - koniara
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 czerwca 2008

Polecam wątek zamknięty Robiłem kurs 3 lata temu. Poleciłem go znajomym. Wszyscy jesteśmy zadowoleni...
~Ex-Kursant
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

Natalia M. - opinia wątek zamknięty Zdałam egzamin za PIERWSZYM RAZEM... to samo mówi za siebie. Dziękuje Panie...
~Natalia M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

27

wątków

do góry