Widok

Mądrale sklepu Merkus Fikakowo

Cytat.Mogę określić słowa za wielką pochwałę jak traktuje kierownik sklepu swoich pracowników.Fenomen jakiego współczesne czasy by się nie spodziewały w brew wszystkiemu takich słów jakim byłem świadkiem określenia przepieknych cytatów w stosunku do pracownika.Sprawiło mnie w zachwyt.Mogę zrobić z ciebie wszystko byś na terenie Trójmiasta nie znalazła żadnej pracy.Takie zastraszanie budzi grozę.Kim na dzisiejsze czasy kieruje się osoba która słowami dyskryminacji w obec wszystkiego określa siebie za bustwo po troszę zachwyca mnie fakt z jakich struktur wywodzi się kobieta by tak określać ludzi pracujących Człowiek taki nie powinien nosić miano tytułu jakie posiada,aż żal faktem jest tych słów w żaden sposób nikt już nie odwróci.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkowita prawda. Mają to co chcieli. Teraz akceptują teraźniejszą sytuację bo muszą,bez chawkania i filozoficznych zamiarów oczerniania za nic. Delima, Matarnia Bomi, merkus euro market pamiętacie. My pamiętamy. Koleżanki współpracujące.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry