Widok

Magazynier-wydawanie i przyjmowanie maszyn budowlanych

Praca Temat dostępny też na forum:
Uwaga na tę ofertę pracy!
Za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej Jobhouse- firemka Kurt Koenig Maszyny Budowlane z Gdańska
do swojego oddziału w Gdyni szuka kolejnego frajera do pracy który będzie sam praktycznie zasuwał na trzech etatach
magazyniera Wydawcy/Odbiorcy, Mechanika-Konserwatora,Operatora Wózka Widłowego, Kierowcy-dostawcy, zaopatrzeniowca itp.
Obiecują umowę o pracę np.po tygodniu, a w rezultacie co tydzień podsuwają bez żadnej konsultacji śmieciówkę-(umowę-zlecenie)
i tak kombinują, aż sam zrezygnujesz.,albo i nie. Wynagrodzenie za pracę to ja chyba wyegzekwuję dopiero przez Sąd. Uwaga też na Pana Wojciecha R.-z Kurt Koenig P.O-dyrektora oddziału w Gdańsku!-to według mnie dno moralne, człowiek nieuczciwy, krętacz,kombinator i naciągacz. Co innego mówi i obiecuje, co innego robi i co innego myśli. Pan Wojciech.-wie kto to pisze i dla czego. Tak Panie Wojciechu!.Ja by najnmnej jestem słowny i obiektywny jak mówiłem na odchodne. A.P.T Jobhouse z Gdańska nagania frajerów i tyle w temacie., robiąc to w pełni świadomie-bo mają informację co się dzieje w Kurt Koenig.(-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za info, faktycznie co jakiś czas sami dawali ogłoszenia a jak widać teraz chowają się za agencją...
Na początku trzeba wysłać firmie wezwanie do zapłaty bo ewentualne odsetki liczą się od chwili wezwania
listem za potwierdzeniem odbioru (żółta zwrotka)
jako coś to mogę pomóc w napisaniu wezwania i pozwu ale jest dużo szablonów w necie, nie jest to skomplikowane
jeśli to umowy zlecenia to są dwie możliwości ale najszybsza będzie uzyskanie wyroku nakazowego w sądzie cywilnym na podstawie umów zleceń.
druga opcja to złożenie pozwu do sądu pracy o ustalenie istnienia umowy o pracę - i wyciąganie roszczeń wynikających z umowy o pracę
przy składaniu pozwu trzeba pilnować terminów wezwań - najbezpieczniej jest składać wszystko w ciągu 7 dni od daty otrzymania wezwania
a może nawet udałoby się odszkodowanie cywilne uzyskać...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry