Widok
Magda - ocena
Byłam w Moya Matcha już nie jeden raz i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Uwielbiam ich napoje, szczególnie te z truskawką i mango są naprawdę pyszne, świeże i mają świetny smak. Wszystko jest super przygotowane, a atmosfera w miejscu jest bardzo przyjemna. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze nie raz tam wrócę!