Widok

Magda_777 - opinia

Z pracownią Meteor udało nam się szybko i sprawnie przeprowadzić skomplikowany remont mieszkania. Zgłosiliśmy się już na etapie poszukiwania mieszkania i dzięki temu podjęliśmy właściwie decyzje. Marcin pomógł w całym procesie urzędowym. Pilnował abyśmy wszystkie zgody i pozwolenia otrzymali na czas. Dziewczyny przygotowały projekt, który jest w 100% mój, pomimo że niektóre rozwiązania wymagały od nas odwagi i zaufania. Dzięki znajomości rynku i firm branżowych Meteor uzyskał dla nas rabaty na wyposażenie i szukał jak najtańszej oferty a nie jak to architekci mają w zwyczaju największych profitów dla siebie. Fajnie trafić na osoby, które nawet po zakończeniu projektu, cierpliwie potrafią doradzić na etapie doboru akcesoriów i widać, że są to osoby, które żyją swoją pracą i oddają jej się z pasją. Bardzo Wam moi mili dziękujemy Gdyby nie Wy to pewnie w dalszym ciągu szukalibyśmy mieszkania... a ja obecnie mogę zająć się już moim wymarzonym ogródkiem :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Magdo, mówiłem od początku, że na majówkę będziecie już mogli mieszkać :) Pięknie dziękujemy za opinie i tak przemiłą współpracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry