Widok

Magdalena - opinia

Staraliśmy się z mężem 4 lata o dziecko, bezskutecznie. Dopiero jak trafiliśmy na dr.Włodzimierza Siega z Gdańskiej Invicty, udało się za pierwszym razem. To najlepszy ginekolog jakiego w życiu spotkałam. Mam porównanie, bo leczyłam się wcześniej u ponoć bardzo dobrych 2 specjalistów z innej trójmiejskiej kliniki leczenia niepłodności. Byłam rozczarowana ich podejściem, bo leczyli mnie nie dość że cały czas tak samo, to jak się później okazało niewłaściwie. Dr Sieg przede wszystkim zdiagnozował problem, co w moim przypadku nie było proste. Bo też problem nie był oczywisty. Mieliśmy dobre wyniki badań, jesteśmy oboje zdrowi. Wiem że doktor korzysta z najnowszych wytycznych w dziedzinie leczenia niepłodności, jest na bieżąco z najnowszymi wynikami badań. Zaskoczył mnie, bo przeczytał wszystkie wyniki badań które zgromadziły się przez te 4 lata, przygotował się do spotkania. Jak przyszliśmy na pierwszą konsultację, to zaproponował 3 typy leczenia, wyciągnął nas z poczucia beznadziei. A przy okazji jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Zdobył moje zaufanie od razu. No i mamy córeczkę, zdrową, i piękną.
Moja ocena
Invicta kategoria: Ginekolodzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzień dobry.

Pani Magdaleno, dziękujemy za zaufanie. To dla nas wielka radość, że mogliśmy pomóc i razem z Państwem zbudować szczęśliwe zakończenie tej historii. Życzymy dużo zdrowia dla córeczki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry