Widok

Magic Malik Quintet

Magic Malik Quintet Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Magic Malik Quintet, 21 kwietnia 2007 godz. 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja

Absolutnie genialny:) kawał dobrej muzyki,świetne wokalizy!! dzięki za koncert:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA!!!

switny, rewelacyjny!! narawde dobry koncert.. mimo ze bylam chora i czulam sie bardzo slabo bardzo mi sie podobal ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to je dobre

Były małe wpadki...ale słowa uznania dla Malika! Kombinacje głosu i fletu w jego wykonaniu robią niesamowite wrażenie! Trochę nie do końca trafiony pomysł organizatorów z sadzaniem publiki na podłodze, ale koncert rekompensował te niewygody. Jednym słowem Brawo! A drugim słowem - Więcej!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Inspirujące spotkanie z Katarzyną Kolendą - Zaleską w rozmowie z Martą Klepką (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen inspirujących rozmów. 23 czerwca odbędzie się spotkanie z...

Protest przeciwko banderyzacji Ukrainy (3 odpowiedzi)

Stop banderyzacji Ukrainy żądamy prawdy historycznej!W obliczu odbywającego się Forum Odbudowy...

IRONMAN 2026 Gdynia (5 odpowiedzi)

Gdynia wróci na mapę światowego triathlonu już 19 lipca 2026 roku. Ironman 70.3 Gdynia to jedno...

do góry