Widok

Magiczne święta Malwiny

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Magiczne święta Malwiny.
Magiczne święta Malwiny Agnieszka Kochanowska Duża Scena Miejskiego Teatru Miniatura Dla widzów 4+ Spektakl dla wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczny klimat. Czarodziej Mizantrop uważa, że ludzie nie potrafią obchodzić świąt, jak należy, dlatego postanawia, że już ich nie będzie. Wystarczy jedno machnięcie magicznej różdżki. Jednak jego sprytna asystentka Malwina do tego nie dopuści - z ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzieci juz nie moga sie doczekać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magiczne święta Malwiny.

Moja wnusia (4-letnia) pierwszy raz była w teatrze i wyszła zachwycona,a jest bardzo inteligentnym i,, wymagającym " dzieckiem-uczymy ją wartościowania. Podczas prezentacji kolęd tańczyła i śpiewała,a najbardziej zachwyciła ją uparta gwiazda( słowo -uparta- ją rozśmieszyło,bo określało charakter gwiazdy , jak sama mi wyjaśniła!Bardzo dziękuję cudownym aktorom,którzy dostarczyli nam tylu wspaniałych emocji! Było tak rodzinnie ,wesoło i świątecznie.Dziękujemy i życzymy całej Ekipie Radosnych Świąt.Ponownie Was odwiedzimy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Organizacja -brak słów

Dzień dobry,

Wczoraj, tj. 02.12.2017r.,miałam przyjemność uczestniczenia wraz z córką i jej Babcią - moją mamą, w przedstawieniu pt."Magiczne święta Malwiny" w teatrze Miniatura.
Przedstawienie bardzo nam się podobało, było magiczne i nastrojowe.
Po zakończeniu spektaklu zaczęłyśmy się ubierać jeszcze na sali (u córki troszkę to trwa, ale nie było pośpiechu, w końcu to wolna sobota. Ponadto moja mama jest po operacji stawu biodrowego, więc każdy ruch musi być ostrożny i jeszcze dość wolny). Aż tu nagle na scenę wyszła pani pytając, czy są tu jakieś grzeczne dzieci? (nie dodając do pytania czy są tu jakieś grzeczne dzieci rodziców pracujących w firmie LOTOS). Córcia podekscytowana, bo przecież jest grzeczna, pobiegła pod scenę, na którą za moment wyszedł Św Mikołaj. Dość szybko podbieglam do Pani z obsługi teatru, z zapytaniem co to za niespodzianka. Dostałam krótką odpowiedź, że to Mikołajki dla dzieci rodziców z lotosu. Poinformowałam panią, iż nie otrzymałyśmy żadnej informacji o takiej uroczystości, a moja pociecha właśnie wchodziła po odbiór paczki na scenę. Zapytałam czy mogę zapłacić za paczkę. Usłyszałam, że nie ma takiej możliwości, bo paczki są wyliczone. Kto ma dzieci ten wie, jak strasznie przykro nam było w momencie, gdy musiałam córci odebrać prezent od Mikołaja i oddać pani z obsługi. Serce pękło.
Jak się okazało po opuszczeniu sali nie tylko my znalazłyśmy się w tak niekomfortowej sytuacji (obok nas stała pani z dwójką dzieci, tłumacząc i starając się wyjaśnić swoim pociechom to nieporozumienie).
Jestem rozczarowana, zaskoczona i jest mi po prostu bardzo przykro takim postępowaniem.
Wystarczyło poinformować klientów teatru, iż po spektaklu będzie miała miejsce taka uroczystość.
Brak informacji, choćby kartki na drzwiach spowodował ogromne rozczarowanie i ból w sercu dzieci (przez brak myślenia organizatorów).
Mam nadzieję, że dzięki tej informacji, nikogo więcej nie spotka taka przykra niespodzianka.

Z poważaniem
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spółka nie organizowała w tym czasie żadnej uroczystości

Ale nie wykluczamy, ze była to jakaś zorganizowana grupa związkowców. Dlatego wymieniono nazwę spółki.

Tak czy siak uwaga zasadna, a organizator powinien był inaczej to zaaranżować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sobotę 23.12 jeden spektakl... hahahah

Brak biletów ... jak by zrobili kolejne o o 15 i o 17 tez mieli by pełną sale... ale co tam skoro to dotowana instytucja po co skoro kasa ta sama i bez roboty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Z calego serca polecam, corka bardzo zadowolona. Spektakl idealny dla dzieci, nie za dlugi, prosta fabula, rozspiewana scena. Do tej pory corka nie chciala spiewac, dzis pierwszy raz slyszalam jak nuci koledy w lozku. Bardzo dziekuje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nudne, za długie przedstawienie

Moje wnuki 5 i 6 lat bardzo się nudziły mimo, że lubią śpiewać kolędy. Monotonna opowiastka. Aktorzy niby grają dla dzieci ale jakby obok nich. Mdłe, mało wyraziste postaci. Dzieci ledwo wysiedziały do końca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nam odwołano wystep na 3 grudnia i nie było możliwości przez organizatora (czyli teatr Miniatura) przeniesienia biletów na inny termin... :/ szkoda dzieciaki zawiedzone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry