Widok

Majer Hurt Jaj i Mapart - proszę o opinie.

Karwiny Chwaszczyno Temat dostępny też na forum:
Czy ma ktoś jakieś świeże informacje na temat tych firm? Czy te firmy dalej są w spółce? Widziałem wątek na temat firmy Mapart i opinie nie były za ciekawe, ma może ktoś coś do powiedzenia na temat firmy Pana Majera i jego hurtowni odnośnie warunków zatrudnienia itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinie wystawiają ludzie, którzy zazwyczaj już tam nie pracują. Niezbyt to obiektywna ocena. Jakbym miał się kierować opiniami nieudaczników to bym do dziś siedział bez pracy. A jeśli opiniodawcy mieliby rację to firma by już nie istniała. Są ludzie w tej firmie co pracują nawet 16 lat, więc o czymś to świadczy. Ja bym nie słuchał raczej tych co przepracowali miesiąc. A jak ktoś znajdzie pracę gdzie nie trzeba pracować i płacą to pędzę tam pierwszy. Pozdrawiam niezdecydowanych
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja kiedys tez mialam zaszczyt pracowac w tej firmie, zaznaczam ze juz nie pracuje. To powiem w jednym zdnaniu... no moze w trzech :-) jezeli osoba ktora dostaje mozliwosc pracy w tej firmie i jego praca jest conajmniej w 97% uczciwa to mozna naprawde dobrze sie czuc w takiej pracy i dostac uczciwie zarobione pieniadze. Te trzy % to te w ktorych ma sie czasaaami lenia i sie nie chce... na takie cos tez jest ze strony szefa wyrozumialosc. Przeciez jestesmy tylko ludzmi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja tam nie pracowałem ale byłem na rozmowie w sprawie pracy na kierowcęw hurtowni jaj. Żenada, szef bardzo przedmiotowo podchodzi do pracownika, wszyscy sa zatrudniani na własnej DG, bez wyjatków. Praca w rozjazdach, tylko weekendy w domu i on miał czelnosć zaoferować 2,5tyś za taka pracę. Było tam jeszcze ze 3 innych chłopaków a tydz później ogłoszenie znów sie ukazało, więc wnioskuje że nikt nie był zainteresowany, ja również.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Kierowca to mnie się wydaje, że zawsze w rozjazdach. Raczej na d*pie w biurze nie siedzi. Ale dobrze, że kolega zrezygnował dzięki temu ja tę prace dostałem i nie powiem na razie nic złego. A co do pieniążków to okazuje się, że można dogadać tylko trzeba pokazać swoje wartości a nie od razu wymagać. Jaka praca taka płaca. A jeśli chodzi o działalność gospodarczą to po paru miesiącach pracy mogę powiedzieć, że w moim przypadku to bardziej zaleta niż wada.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wczoraj 23.11.2022 byłem na testach w mejer spółka rozśmieszająca . Ten facet chyba zaliczył rząd cegieł na dynię bo aż beret ma zryty . Praca na działalności i własnym autem ? Niech szuka durniejszych id siebie . A system raportowania jest nielegalny podczas pracy na działalności . Przedstawiciele mają szukać haków na konkurencyjne firmy a ani przez podstawione osoby donoszą o inspekcji weterynaryjnej i sanepidu . Myślę że kara 50 milionów która zapłacił 14 lat temu była zdecydowanie za mała .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mapart nie istnieje, więc zostały tylko wspomnienia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wciąż szukają od kierowców po magazynierów i przedstawicieli handlowych. W każdym ogłoszeniu wzmianka " po okresie próbnym gotowość do założenia własnej DG". Także nic się nie zmieniło z biegiem lat.
P.s Komentarz użytkownika "Pracownik" to kopiuj - wklej komentarz z innego portalu więc wnioskuję że szef chyba chciał poprawić wizerunek firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miał chyba za mała karę od inspekcji weterynaryjnej . Trzeba będzie chłopu pomoc żeby nie naciągał ludzi na przyjazd na testy i żeby te żenujące warunki proponować : dzialalnos , własne auto , pełna inwigilacja , nielegalny system raportowania ( przy dzg) codzienne podpierdalania konkurencji i inne pomniejsze świństwa .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (45 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

Domy Sołdka 14 (3 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

ksiądz andrzej sowiński (17 odpowiedzi)

co jest z ks. andrzejem , zostaje ?

do góry