Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
CUUUdowne miejsce wątek zamknięty Chcialabym wszystkim polecic to wspaniale miejsce. Od miesiaca uczeszczam z...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Makaraka miejsce, które rozwija dziecko:) wątek zamknięty Na makarakowe zajęcia uczęszczamy z córką jak skończyła 1,5 roku. Od początku...
~Julka i jej mama Justyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

POLECAM !!!!! wątek zamknięty Samo miejsce jak i zajęcia dla dzieci ( z Panią Sylwią) wspaniałe. Wysoki...
~uczestniczka zajęć
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

POLECAM wątek zamknięty Organizowałam roczek córeczki w gronie rodzinnym. Wszystko przebiegło bardzo...
~Mama Niny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

urodziny extra z psem Melonem wątek zamknięty mój synek po swoich urodzinach zorganizowanych w MAKARAKA powiedział, że o...
~mama 6-letniego Maksa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

emka - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe i sympatyczne Panie, przeurocze wnętrza, pełen...
~emka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Akademia Emocji dla dzieci - REWELACJA! wątek zamknięty Moja córka (5) uczestniczy w warsztatach dotyczących rozwoju emocjonalnego i...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Urodziny - REWELACJA wątek zamknięty zorganizowałam w Makarace urodzinki mojej córci. Trochę sie obawiałam jak...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Makaraka jest cool:) wątek zamknięty Moja córeczka uwielbia przychodzic do MAKARAKA.W szczególnosci uwielbia...
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

Ciekawa propozycja zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym wątek zamknięty Ciekawa propozycja zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym, bardzo fajnie...
~tata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2011

rewelacja wątek zamknięty Pokój turlankowy spowodował, że sama chciałam się wturlać w miękkich matach....
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

Urodzinki wątek zamknięty Super miejsce na urodzinki.Chodzimy po bawialniach od tylu lat ,a okazało...
~mamuśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

Urodzinowe rarytasy!!! wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć - po prostu idealne miejsce na urodziny dla maluchów i...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

kolorwy świat Mai wątek zamknięty Kiedy, moja córka Maja (teraz roczek ), po raz pierwszy odwiedziła...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

SUPER MIEJSCE DLA DZIECIAKÓW !!!! wątek zamknięty Polecam ten klub 100% zadowolenia dla mamy i dziecka, świetna wykwalifikowana...
~TERESKA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 czerwca 2010

POLECAM !!! MAKARAKA GDYNIA wątek zamknięty POLECAM wszystkim rodzicą, wasze dzieci zakochają się w tym miejscu. Moja...
~Becia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

16

wątków

do góry