Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia Leczyłam się u dr Tretiakow i jestem bardzo zadowolona, chrapanie odeszło w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 lutego 2021

Daria Pisarek - opinia Pełne zaangażowanie i rewelacyjne efekty po zabiegu. Od wejścia czuć świetną...
~Daria Pisarek
-

dodano: 24 lutego 2021

groszek - opinia Lekarze bardzo dbają o swoich pacjentów, podchodzą do każdego z dużym...
~groszek
-

dodano: 24 lutego 2021

Basia - opinia Polecam lekarzy pracujących w Małej Klinice. Szybkie terminy, wizyta odbyła...
~Basia
-

dodano: 19 lutego 2021

Katarzyna - opinia Przemiła atmosfera, indywidualne podejście do klienta i świetnie dobrane...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2021

Bartosz - opinia Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony w 100% i polecam wszystkim.
~Bartosz
-

dodano: 2 lutego 2021

Beata - opinia Jedna z najlepszych klinik. Szybkie terminy wizyt. Najlepsi specjaliści....
~Beata
-

dodano: 17 stycznia 2021

Wiki - opinia Gorąco polecam. Zabiegi wykonywane są na wysokim poziomie, robione bardzo...
~Wiki
-

dodano: 17 stycznia 2021

Evka - opinia Lekarze z dużym zaangażowaniem podchodzą do każdego pacjenta, zlecili mi...
~Evka
-

dodano: 16 stycznia 2021

Aga - opinia Polecam. Profesjonalne zabiegi na twarz. Panuje tu bardzo miła atmosfera....
~Aga
-

dodano: 15 stycznia 2021

Agnieszka - opinia Najlepsza klinika jaką odwiedzałam. Bardzo dobrzy specjaliści. Miła i...
~Agnieszka
-

dodano: 15 stycznia 2021

Dominika - opinia Klinika i obsługa na najwyższym poziomie. Otrzymałam pomoc jakiej...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 grudnia 2020

Kasia - opinia Powiem tak - ja lubię medycynę estetyczną za to, że czasem naprawdę może...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2020

Ninatukiewicz - opinia Jestem bardzo zadowolona! Przez bardzo długi czas zmagałam się z problemem...
~Ninatukiewicz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 października 2020

masaz plecow u pana fizjoterapeuty niestety jestem bardzo rozczarowana i na pewno nieskorzystam, pan...
~jolanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2019

vela shape wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu Vela Shape po konsultacji z p.Pauliną. Oddała mnie w...
~Gina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2018

Ortopeda wątek zamknięty Bardzo nieprzyjemna osoba w recepcji. Stwierdziła, że tu" pieniądze są...
~BB
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2018

cool tech wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Przemiła Pani Kasia...
~Lidia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2018

CoolTech zaskoczyl ...:) wątek zamknięty Miałam wątpliwości co do cudownych efektów CoolTecha....Pomyślałam , hmm.....
~Inna B.
1

dodano: 22 listopada 2017

Cooltech - rewelacja! wątek zamknięty Poszłam z mieszanymi uczuciami na zabieg kriolipolizy - myślałam, że kolejne...
~Grażka
1

dodano: 30 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry