Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena nowy temat Profesjonalna obsługa, pełen wachlarz usług. Panie kosnetolog i kosmetyczka...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Kajetana - ocena nowy temat Najlepsza klinika medycyny estetycznej oraz kosmetologii w mieście! Dzięki...
~Kajetana
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Beata - ocena Gabinet w którym pracują swietne specjslistki z zakresu medycyny...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Paulina - ocena Przemiła i profesjonalna obsługa. Zabieg, na który się zdecydowałam, został...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 marca 2024

Oliwia - ocena Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Byłam na zabiegu laserem Lumecca...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Kaja - opinia Najbardziej przyjazne i profesjonalne miejsce na mapie Gdańska. Można tu...
~Kaja
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Iwona P - opinia Mała Klinika Urody to miejsce, w którym czułam się bardzo dobrze. Wygładzenie...
~Iwona P
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Anastasiya - opinia Korzystam z usług tego gabinetu od paru lat. Wszystkie zabiegi wykonywane są...
~Anastasiya
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2023

Marcelina - opinia Skorzystałam z zabiegu oczyszczania twarzy, a efekt otrzymałam szybciej niż...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Dominika - opinia Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu depilacji gorącym woskiem w Małej...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Sara - opinia Wspaniałe miejsce na mapie Gdańska. Profesjonalizm i dbałość o każdy...
~Sara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2022

Marta - opinia Cudowne miejsce . Pelne profesjonalnego podejścia z zadbaniem o każdy...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Klaudia - opinia Bardzo polecam to miejsce! Pani kosmetolog to przemiła i kompetentna kobieta,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Karolina - opinia Wszystko mi się podobało. Kompetencja lekarza, miła atmosfera od wejścia,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Karolina J - opinia Szczerze polecam zabiegi w Małej Klinice, to kompetentni profesjonaliści,...
~Karolina J
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Dagmara - opinia Polecam klinikę w 100 %. Jeden zabieg przyniósł ogromne efekty. Wole wydać...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

E . - opinia wątek zamknięty Rewelacja!Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm na każdym kroku
~E .
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Sara Marzec - opinia wątek zamknięty Dbałość o stan duszy i ciała! Pełen profesjonalizm, imponujące rezultaty i...
~Sara Marzec
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Dość długo zastanawiałam się nad zabiegiem jakim jest lipoliza iniekcyjna,...
~Olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Mariola - opinia wątek zamknięty Polecam zabieg o nazwie "water box". Mam bardzo suchą cerę, która bardzo się...
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry