Widok

Małe stłuczki

Małe stłuczki Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Małe stłuczki.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co sobie pomyślałem po obejrzeniu?

,,Jeeeeeeezuuuuu!''
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

zamiast

zrobić współczesne polskie "Love story", dostaliśmy kolejny filmowy banał o niemożnościach, ale z poprawnością: obecność lesbijki obowiązkowa. Filmy ambitne też trzeba umieć zrobić. Słabi aktorzy kręcą się jak kukiełki, między nimi zero emocji, w finale zero dramaturgii. Trudno zapamiętać choćby jedną scenę. Ciekawa jest natomiast muzyka do tego filmu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

i te koszmarne drewniane dialogi. myślałam, że zwichnę szczękę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trzeba mieć poczucie humoru i odrobinę inteligencji, żeby zrozumieć te dialogi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak?

lepiej dużo krwi i dużo seksu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Filmy

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

Władcy Wszechświata (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Władcy Wszechświata . Przeczytaj o filmie.

do góry