Witam Serdecznie.
Chciałam z całego serca podziekować Panu Doktorowi Piotrowi Jagodzińskiemu za całą pomoc i zaangażowanie sie.Pan Doktor jest wspaniałym prawdziwym lekarzem z powołania.Doplera mojej nogi z zakrzepicą zrobił bardzo starannie i fachowo i oprócz tego mi wszystko wytłumaczył.Byłam u wielu specjalistów którzy robili mi doplera to powiem tylko że dramat.Prześwietlenie było zrobione niestarannie nic mi nie wytłumaczono i jeszcze zamknieto mi drzwi przed nosem porażka.A Pan Doktor Jagodziński wysłuchał mnie i naprawde z sercem podszedł do mnie.Takich lekarzy jak Pan Jagodziński jest naprawde bardzo mało z takim powołaniem i z takim podejściem do pacjenta.Jestem bardzo zadowolona z badania bo wiem na czym stoje i na jakim etapie moja choroba sie rozwija i chciałam jeszcze raz z całego serca podziekowac Panu Doktorowi bo jest naprawde wspaniałym człowiekiem jak i lekarzem.Sama pracowałam 10 lat w służbie zdrowia i różnych miałam podopiecznych i wiem jak to cieżka jest praca.Wiec naprawde takich lekarzy jak Pan Jagodziński szukać ze świecą.Polecam kazdemu kto potrzebuje mieć zrobionego pożądnie doplera tylko iwyłącznie Pana Jagodzińskiego Piotra.Naprawde wspaniały lekarz