Widok

Mało kompetentne osoby sprzątające...

Plus za to że zostały zmienione drzwi od wejścia skm pod ziemią z bardzo ciężkich na przesuwane ,brawo .Jeszcze naprawcie oznaczenia pięter np chcąc jechać na 0 SKM naciskając w windzie O czy trafimy na to piętro ??? TOALETY ,toalety między Burger King a JJ ,masakra !! od samego otwarcia galerii ,jest tam zawsze brudno brakuje papieru ,pojemnik na mydło mało kiedy działa :( przykre bo koszty za parking nie są małe a panie sprzątające nie sa miłe :( pierw ważna jest dla nich prywatna rozmowa telefoniczna niż przygotowanie toalety by można było skorzystać ,moze by tak tez te Panie nauczyć polskiego bo jakoś nie szanują tego ze dostały prace !!i dać prace rodaczkom lub rodakom bo widać panie z rosi i ukrainy nie doceniają..na prawdę wszystko w tej galerii musi być tanim kosztem !!??Może warto zobaczyć jak pracuję pani co ma dziś zmianę od rana np od 9 40 brązowe włosy ,splecione w hmm ale koka ..więcej rozmawia przez telefon niż pracuje i nie zbyt sympatycznie sie odnosi do klientów ..!!
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 3
 
lokalizacja: 6
 
dodatkowe usługi: 2
 
różnorodność sklepów: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
POTWIERDZAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI,
generalnie serwis sprzątający winien iść na przeszkolenie do szkoły
rozmowy przez telefon lub w czasie pracy korzystanie np z usług promocyjnych to norma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A zastanawialas sie ile te panie dostaja pensji..? To ze parking jest platny nie znaczy ze panie sprzatajace powinny byc mile dla klientow... a ukrainki pracuja tam dlatego ze polki za tak niskie i zenujace pieniadze pracowac nie chca... Trudno od nich oczekiwac poswiecenia czy zaangazowania do pracy za ta jałmuznę ktora tam zarabiaja.. bo wyplata tego nawac nie mozna... pomysl o tym zanim kogos skrytykujesz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty ... moze zobacz sama jak pracujesz i czy przez tel w pracy nie gadasz hm jaki p.... leb taka pusta opinia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pracuję na Metropolii, która z Pań sprzątających to rosjanka/ukrainka etc. ? Bo jak jestem tu od otwarcia tak ukrainkę widziałem przed otwarciem jak szykowana była Galeria na otwarcie i ta Pani była tam tylko wtedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry