Widok

Malowanie po cyferkach

Czy możecie mi podpowiedzieć czy te płótna na których maluje się po cyferkach to fajna opcja żeby spróbować swoich sił z malowaniem? Nigdy tego nie robiłam a wydaje mi się to fajnym hobby i sposobem na spędzanie czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio widziałam te obrazy i sama się zastanawiałam. Patrzyłam że ASTRA ma mega kolorowe i praktycznie wszystko co potrzebne jest w zestawie. Te podobrazia są dość duże i może być fajnym sposobem na spędzanie jesiennych wieczór. Kupiłaś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega fajna sprawa. Mam już dwa takie obrazy z astry, jest to czasochłonne, nie powiem, że nie ;) ale bardzo przyjemne. Można się wyciszyć, zrelaksować, a efekt końcowy naprawdę robi wrażenie. Płótno jest całe zadrukowane numerkami, ale jak już pomalujesz to nic nie przebija, farby dobrze kryją, więc spokojnie można taki obraz powiesic na ścianie jak każdy inny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Malowanie po cyferkach to wspaniała forma twórczej rozrywki, która łączy naukę i zabawę. Dzięki prostym krokom można stworzyć piękne dzieła sztuki. Jak powiedział Pablo Picasso: Sztuka to prawość, która staje się piękna. Każde malowanie to nowa przygoda i satysfakcja z własnych osiągnięć cytaty zdjęcia/url] mówią same za siebie pełne kolorów i życia arcydzieła, które powstają w oparciu o cyferki."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

System CRM w firmie (94 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (37 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

do góry