Widok

Maltańczyk

Kupiliśmy maltańczyka jako 8 tyg szczeniaka. Piesek w momencie odbioru z hodowli był zadbany, zdrowy i wesoły. Po pierwszej wizycie u weterynarza również okazało się, że psiak jest zdrowy i rozwija się prawidłowo a na tym zależało nam najbardziej. Po wielu aferach dotyczących hodowli oraz warunków trzymania w nich piesków zdecydowaliśmy się na zakup pieska z hodowli od pani Ireny i nie żałuję!:) Jest to mój pierwszy pies i pani Irena spokojnie wyjaśniała jak go wychowywać i odpowiadała na wszystkie pytania. Sprawia wrażenie osoby uczciwej i kochającej swoje psy;) Piesek jest u nas 1,5 miesiąca jest pelen energi i zawsze chetny do zabawy;) Jeśli chodzi o cene uwazam ze mogłaby byc niższa bo za taką kwote jak u pani Ireny można kupic psa z rodowodem zkwp a nie kennel club jak to jest w tym przypadku. Jednak z uwagi na fakt ze piesek dobrze sie rozwija i byl bardzo zadbany jestem w stanie przymknac na to oko;) Pani Irena wyposaża również w dość bogatą wyprawke także po kupnie psa nie trzeba isc od razu do sklepu zoologicznego;) Polecam
Moja ocena
wygląd i czystość: 6
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,jestem w trakcie poszukiwań pieska i zależy mi na dobrej wiarygodnej hodowli.Bardzo proszę o jakiś kontakt do Pani Irenki,aha a z jakiego miasta kupiła Pani szczeniaczka.POZDRAWIAM serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,ja tez chce kupic pieska maltańczyka,prosze o namiary,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry