Mały Duży Remont

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Zbigniewa Podleckiego 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi. Firma rzetelna, wykonanie terminowe....
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Pan Adam (z polecenia) remontował nasze mieszkanie (z rynku wtórnego). To co...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2019

Najlepszy fachowiec w mieście wątek zamknięty Z kilkoma już miałam do czynienia - i to była porażka. Jednak - Pan Adam...
~Ulka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

super Firma wątek zamknięty Sen się spełnił. Odebrałam mieszkanie w stanie deweloperskim. Tylko co dalej,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Spośród kilku ekip remontowych tylko Pan Adam zaproponował nam i zdecydował...
~Sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług firmy przy wykonczeniu mojego pierwszego mieszkania i...
~KASIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Niestety miałem nieprzyjemność skorzystania z usług tej firmy. Moje uwagi: -...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Profesjonalna firma - zdecydowanie polecamy wątek zamknięty Dziwi nas brak opinii na Trójmiasto, bo to jest jedna z lepszych firm...
~Marta i Rafał
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Super fachowiec wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tego Pana. Jest rzetelny, bardzo dokładny, a...
~Anna G.
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Nie polecam tego fachowca. A te pozytywy to chyba sam se pisze. wątek zamknięty Pan adam robił mi remont w 2013 roku. Wziął pieniądze i nie dokończył. Fakt...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Jestem zadowolona i polecam wątek zamknięty To już kolejny remont z którym musiałam sie zmierzyć i kolejna ekipa...
~Urszula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Mały dyży remont wątek zamknięty Witam,mogę polecić tę firmę z czystym sumieniem nie należą do najtańszych...
~Marcin i Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry