Widok

Mały Książę

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Mały Książę.
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny Mały Książę na podstawie prozy Antoine`a de Saint-Exupéry'ego Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię "Małego ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strasznie drogo!

Rozumiem, że to teatr, ale ceny masakryczne. Dla mnie i 2 dzieci to ponad 250 zł! Z tego względu odpuszczam... A szkoda :(
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 11

miedzy innymi na takie atrakcje mógłby Pan wydać 500+...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

też chcialabym pójść...

ale ceny nie dla zwykłego "zjadacza chleba"
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam

To jest prawdziwy teatr dla ludzi kultury a nie jakieś marksistowskie "Konsternacja". "Mały książę" to sztuka dla dorosłych wbrem pozorom bo są w niej zawarte prawdy życiowe które jak choćby ta jedna spiżowa sentencja "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie polecam

Boże jakie to słabe było....strata czasu i pieniędzy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tatiany Galicyny a nie Tetiany Galitsyny!

Jak to się dzieje, że zaczęliśmy tak beznadziejnie przekręcać nazwiska rosyjskie, ukraińskie itp.? Skąd się biorą te i**otyczne zapisy? Już nikt nie pamięta, jak się czyta cyrylicę i jak to napisać po polsku, żeby brzmiało jak najbliżej wymowy oryginalnej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

2 warianty

Wyobraź sobie, że istnieje zarówno imię Tetyana jak i Tatyana- 1 spotykane na Ukrainie, 2- rosyjski wariant.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda czasu

Nie byłem w teatrze na sztuce 50 minut! + oklaski i balony . Dla kasy . 0 sztuki . Żenada. Zasnelismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie warto, naprawdę!

Bilety 100 zł i to nawet za dziecko a miejsce beznadziejne, scenografia dno, gra aktorska słaba no naprawdę. Ja jestem rozczarowana bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry