W serwisie byłem pierwszy raz i grubo się zastanowię czy będę chciał tam wrócić. Obsługa bardzo konkretna, serwisant uprzejmy i przede wszystkim sprawiający wrażenie bardzo doświadczonego, posiadającego na prawdę sporą wiedzę. Natomiast sama usługa...cóż. Zleciłem kilka rzeczy. Podzielę się moimi odczuciami po pierwszej dłuższej jeździe:
- Naciąg szprych. Jest lepiej, nie jest idealnie.
- Smarowanie supportu - tu jest dużo lepiej. Za to na prawdę spory plus.
- Kolejną, najdroższą usługą (80 zł) jaką sobie zażyczyłem był przegląd w ramach którego miała się zawierać pełna, niezbędna regulacja. I tu największy minus. W ramach niego prosiłem m.in o
regulację przedniej przerzutki. Na stojaku w sklepie było na prawdę dobrze. Niestety pierwsze km zmusiły mnie do samodzielnej poprawy. Łańcuch mocno ocierał o przerzutkę.
Ponadto serwisant stwierdził, że miałem zbyt długi łańcuch i bez konsultacji ze mną postanowił go skrócić. W moim odczuciu skrócenie niczego nie poprawiło, przejeździłem wcześniej na takim 3 lata, natomiast pan postanowił za tę prostą usługę dodatkowo policzyć 15 zł. Szkoda że to "niezbędne" skrócenie łańcucha nie mogło zawrzeć się w ramach przeglądu.