Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013 cz.8

Cześć Dziewczyny =) dawno się nie odzywałam..
Trzymajcie się i odpoczywajcie! Trzymam kciuki żeby maluchy za szybko nie uciekły z brzuszków!
Tydzień temu jak byłam na Zaspie to... rozwiń

Cześć Dziewczyny =) dawno się nie odzywałam..
Trzymajcie się i odpoczywajcie! Trzymam kciuki żeby maluchy za szybko nie uciekły z brzuszków!
Tydzień temu jak byłam na Zaspie to dlatego, że oprócz omdlenia miałam podejrzenie sączenia się wód płodowych.. obserwuję sprawę od tygodnia i na szczęście jest ok =) w sobotę byliśmy na wizycie i też dostałam leki na podtrzymanie ze względu na silne skurcze, w piątek miałam cały dzień i akurat mnie złapał w gabinecie i lekarz uznał, że to niepokojące. Ale z szyjką wszystko ok, dlatego kazał na razie nie brać tylko zadzwonić jak skurcze się będą powtarzały i wtedy zdecyduje czy już brać. Także mam nadzieję, że obejdzie się bez, bo te skutki uboczne podobno takie straszne. Ale mówicie, że nie jest tak źle?
Następna wizyta za 2 tygodnie.
Jestem już niesamowicie zmęczona tą ciążą... wciąż się źle czuję, na okrągło jakieś problemy.. ehh oby ten czas szybko zleciał.. jakiegoś doła łapię =( chciałabym mieć już to za sobą..

Z dobrych wiadomości to w sobotę skończyliśmy pokoik małego, brakuje tylko rolet. Pokój bardzo mi się podoba =) czekam tylko na jakiś przypływ sił żeby poukładać tam rzeczy. Mąż ciągle staje nad łóżeczkiem i się cieszy, że niedługo tam jego synek będzie spał =) uroczy widok =)

Serdecznie Was pozdrawiam i życzę udanego dnia =)

zobacz wątek
12 lat temu
Sensimilia

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry