Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipiec - sierpień 2011 r. *12*

MamaFilipa, ja od samego początku pisałam o Dianatalu, wydawało mi się, ze to widać :) natomiast nie wiem, czym jest żel z wejherowa :) i tak, Dianatal jest dostępny bez recepty, taki psiukus :)... rozwiń

MamaFilipa, ja od samego początku pisałam o Dianatalu, wydawało mi się, ze to widać :) natomiast nie wiem, czym jest żel z wejherowa :) i tak, Dianatal jest dostępny bez recepty, taki psiukus :)

Mua_mama z chęcią poznam opinię Twojego lekarza prowadzącego i położnej na temat Dianatalu. czy mogłabyś się z nią podzielić, jak już ją poznasz?

dla mnie jedyna wada to cena. gdyby kosztował chociaż o połowę mniej, to bym się nie wahała. natomiast, jak któraś z Was przytomnie zauważyła: urodzić i tak musimy :)
gosia_dim dobrze Ci z tym swissmedem :)

słooooooońce!
aż szkoda, ze dziś spędzam dzień na porządkach.

zobacz wątek
14 lat temu
kulka07

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry